loader image

Infolinia 722 511 688

Email biuro@dbamyoczystosc.pl

722 511 688

biuro@dbamyoczystosc.pl

Sprzątanie biur Kraków, Katowice – bezpłatna wycena.

Sprzątanie biur jest usługą profesjonalną i wielowymiarową dlatego nie podlega sztywnym regułom wyceny. Nieważne w którym mieście jest realizowana, czy to będzie Kraków, Katowice czy Warszawa. Na ostateczny kształt współpracy z Klientem ma wpływ wiele czynników i każdy z nich, w różnych proporcjach, ma wpływ na cenę.

Do zmiennych, które należy wziąć pod uwagę należą przede wszystkim:

  • powierzchnia biura,
  • częstotliwość sprzątania,
  • zakres prac,
  • godziny, w jakich może być realizowana usługa,
  • miejscowość, w której biuro się mieści.

Nasza firma oferuje przyszłym Klientom bezpłatną, niezobowiązującą wycenę usługi sprzątania biur. Na podstawie informacji otrzymanych od Klienta w trakcie spotkania, drogą mailową lub podczas rozmowy telefonicznej przygotowujemy kalkulację ceny ofertowej. Nasza propozycja współpracy obejmuje oprócz ceny również informację co dokładnie w tej cenie się zawiera. Naszym celem jest to, aby firma która jest zainteresowana sprzątaniem biura otrzymała precyzyjną i przejrzystą ofertę. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się czego Klient potrzebuje oraz jak należy tę potrzebę zrealizować. Realizacja potrzeby to nic innego jak zorganizowanie serwisu sprzątającego, który będzie sprawnie działał, zaopatrzenie pracowników sprzątających w odpowiednie środki czystości oraz sprzęt oraz zapewnienie kontroli jakości pracy. Te wszystkie działania należy przeliczyć na konkretną kwotę, którą podajemy Klientowi wraz z ofertą.

Osoba odpowiedzialna za wybór firmy sprzątającej musi otrzymać konkretną informację. Oczywiste jest, że oferty podlegają ocenie i porównaniu. Samo złożenie oferty jest tylko pierwszym etapem. Etapem, którego koszt ponosi w 100 procentach nasza firma. Co najważniejsze, nie ma znaczenia jakie koszty będziemy musieli ponieść aby się do takiej wyceny przygotować. Mam na myśli tutaj np. wizję lokalną biura mieszczącego się w miejscowości, w której nie mamy swojej siedziby. Jest to standardowa procedura. Pragnę również podkreślić, że każda taka wycena to dla nas bardzo ciekawe wyzwanie i przyjemność.