loader image

Infolinia 722 511 688

Email biuro@dbamyoczystosc.pl

722 511 688

biuro@dbamyoczystosc.pl

Sprzątanie bloków, kamienic – jaką usługę wybrać i ile to kosztuje?

Utrzymywanie porządku wspólnot mieszkaniowych to nie lada zadanie. Zazwyczaj dotyczy ono dużego budynku albo i nawet kilku obiektów, przez co jest bardzo czasochłonne. Z doświadczenia wiemy, że utrzymanie czystości na własną rękę jest trudne do realizacji i z perspektywy czasu staje się źródłem konfliktów wśród sąsiadów. Nie wspominając nawet o wyborze i zastosowaniu odpowiednich środków czystości do czyszczonych powierzchni czy użyciu odpowiednich narzędzi i sprzętu. Dlatego właśnie polecamy skorzystanie z profesjonalnej i kompleksowej usługi sprzątania bloków i kamienic. Jaką usługę wybrać i ile to kosztuje?

Profesjonalne sprzątanie bloków i kamienic

Nawet najnowocześniejsze budynki nie spełnią w pełni swoich zadań, jeśli będą zaniedbane i brudne. Dbanie o czystość budynku należącego do wspólnoty obejmuje szeroki zakres prac. Niemniej jednak oprócz samego zakresu działań bardzo ważna jest również regularność. Sprzątanie bloków i kamienic może być realizowane jednorazowo bądź cyklicznie. Cykliczność wykonywanych prac ustalana jest indywidualnie. Wyłącznie cyklicznie wykonywane prace są w stanie utrzymać dany obiekt we właściwej czystości oraz kondycji technicznej. Obejmuje to zarówno nowoczesne apartamentowce znajdujące się na zamkniętych osiedlach oraz popularne bloki z wielkiej płyty, jak i historyczne kamienice. Ekipa sprzątająca działa sprawnie i szybko, w taki sposób, by jak najmniej przeszkadzać lokatorom w codziennym życiu.

Sprzątanie bloków i kamienic – jaką usługę wybrać?

Nie ma możliwości, by utrzymać porządek w każdym zakamarku bloków i kamienic nie powierzając sprzątania firmie zewnętrznej, która dysponuje odpowiedniki środkami oraz ekipą wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmują się wszelkiego rodzaju zleceń. Utrzymywanie czystości w osiedlach zarządzanych przez wspólnoty mieszkaniowe obejmują kompleksowy zakres prac porządkowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić pełne potrzeby lokatorów dotyczące czystości obiektu. Podczas sprzątania bloków i kamienic stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne środki czyszczące oraz wysokiej jakości sprzęty i narzędzia. Chemia, z której korzystamy jest bezpieczna zarówno dla ludzi, jak i czyszczonych powierzchni. Wykorzystanie profesjonalnych środków i sprzętu pozwala naszej ekipie na uporanie się z nawet najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Sprzątanie wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych – usługi

Sprzątanie bloków, kamienic obejmuje takie usługi, jak czyszczenie i mycie klatek schodowych, drzwi i bram, korytarzy i wind oraz pozostałych części wspólnych budynków, a także opróżnianie i utrzymywanie w czystości pojemników na śmieci. Inne popularne usługi to np. czyszczenie wyposażenia, np. lamp oświetleniowych, kasetonów reklamowych, szafek hydrantowych i gaśnicowych. Dodatkowo sprzątanie bloków i kamienic może obejmować również dbanie o zieleń zewnętrzną (usuwanie trawy, chwastów i liści oraz piasku, koszenie, przycinanie krzewów i pielęgnacja drzew).

W ramach sprzątania bloków i kamienic wykonuje się także zamiatanie i mycie piwnic, parkingów czy suszarni oraz pomieszczeń gospodarczych. Popularną usługą jest także mycie okien z zewnątrz i od wewnątrz wraz z framugami i parapetami. Do usług dodatkowych możemy zaliczyć również dbanie o czystość placów zabaw dla dzieci oraz obiektów małej architektury czy drobne prace techniczne, a także pranie wykładzin, dywanów i elementów tapicerowanych. Wszelkie usługi mające na celu zachowanie idealnej czystości ustalane są indywidualnie z zarządcą.

Sprzątanie bloków, kamienic – ile to kosztuje?

Dokładna cena sprzątania bloków i kamienic zależy od kilku czynników, takich jak rozmiar obiektu, czas wykonania usługi i dokładny zakres wykonywanych prac. Wiele wspólnot decyduje się również na podpisanie umowy z firmą sprzątającą na dłuższy czas. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, to skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci dostępne opcje i zaproponujemy atrakcyjną ofertę, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zadecydowania o zakresie i cenie wybranej usługi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.